Pánské bundy

Pánské bundy své uplatnění najdou jednoznačně v zimních měsících, kdy venku teploty velmi často sahají pod bod mrazu a nám už jen teplý svetr nebo mikina nestačí. Bundy jsou totiž vyráběny tak, aby poskytly co největší komfort a hlavně udržely teplo. V zásadě můžeme bundy rozdělit právě podle aktuálního počasí (pánské podzimní bundy, pánské zimní bundy a pánské jarní bundy). Výjimku tvoří pánské kožené bundy.

Kromě tohoto rozdělení ještě bundy řadíme pod jednotlivé podkategorie. Sem patří bundy určené do velmi chladných oblastí. Zajímavost u těchto bund je taková, že jsou vyplněné nejkvalitnějším peřím a umělým materiálem, které vás udrží v teple i během nejstudenějších dnů a nocí. Některé jsou navíc opatřené nepromokavou svrchní vrstvou.

Dále sem patří bundy pro každodenní nošení. Při výrobě těchto bund je největší důraz kladen na jejich funkčnost a odolnost. Tyto vlastnosti jsou totiž stěžejní především pro obyčejného člověka, který tento typ potřebuje pro obyčejné nošení.

Zvláštním druhem jsou bundy péřové. Ty se zaměřují na túru či expedici do extrémně chladného počasí nebo vyšších nadmořských výšek. Pokud se na něco podobného chystáte, jistě oceníte péřovou bundu. Důvod je jednoduchý – když se jedná o zachování tělesného tepla, nic se nemůže vyrovnat dobré péřové bundě.


Reklama:


Bytové vodoměry

Spravedlivé rozúčtování vody. Instalace a výměna kvalitních vodoměrů.

Čištění koberců Ostrava

Levné čištění koberců Ostrava, čištění sedaček Ostrava, čistírna

Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!